#Welpen  behalen diploma Hocus Pocus

#Welpen  behalen diploma Hocus Pocus

In het weekend van 16-17-18 oktober werd het clubhuis omgetoverd in Montgomery Hogeschool van Hocus Pocus.
Alle #welpen ontvingen hiervoor via uilenpost een uitnodiging. Na een welkom door het schoolhoofd Prof. Lumius Langhaar en het voorstellen van de docenten  werden de welpen door de sorteerhoed ingedeeld in de  groepen: Caramelkevers, Dropslakken en Ijsmuizen.  Daarna kon de cursus echt van start. Er volgden lessen fabeldieren, smurfen, vliegen, bezweringen en toverdranken. De lessen  werden echter flink verstoord. Zo ging door een ontploffing de sorteerhoed verloren, werd Prof. Mercurius Mankenelis bijna vergiftigd en raakte Prof. Abra Pilatus tijdens het paddenstoelen zoeken de weg kwijt. De problemen zouden zich oplossen als de school gesloten werd. Gelukkig wist Prof. Spree Stinkzwam door het plaatsen van een val het onheil af te wenden en konden de lessen gewoon doorgaan. Aan het eind ontvingen alle deelnemers een diploma en een toverstaf van Prof. Nitro Nieuwkomer.

Bekijk het fotoalbum van Hocus Pocus kamp 2015