Kapitein Henk vaart weer dankzij hulp welpen tijdens het RWW

Samen met Kapitein Henk en bemanning beleefden de welpen uit de regio Gooi en Vechtstreek een spannend avontuur tijdens het RWW. Ook onze welpen hielpen mee.

Kapitein Henk en zijn matrozen Snotter, Stotter en Spotter waren op zoek naar een nieuwe matroos. Een strenge selectieronde in een piraten X factor leverde matroos Max (of was het Maxime) de nieuwe job.
Helaas ontstonden er veel problemen. Het schip was stuurloos, het zeil kon niet meer gehesen worden, het boegbeeld brak af en een matroos zakte zelfs door het dek.  Kwam het door de aanwezigheid van een vrouw aan boord of was er iets anders aan de hand?
Gelukkig konden de welpen helpen bij het oplossen van de vraag. Samen met Max en Stotter werd het gouden anker veroverd op de zeemeerminnen.
Kapitein Henk en zijn matrozen, mannen en vrouw, varen weer verder over de zeven zeeën op zoek naar nieuwe avonturen.