Welpen en Scouts werken aan leiderschap.

“Ik heb vandaag een spel bedacht en uitgelegd”. Wellicht hoor je dat als ouder komend half jaar van jouw welp of scout.

Dit half jaar besteed Montgomery aandacht aan het ‘leiding geven’. Wat moet je kunnen om leiding te geven? Spellen bedenken natuurlijk maar ook uitleggen en begeleiden. Niet zo makkelijk. De jeugdleden zijn in verschillende niveau’s gedeeld en bij het behalen van het ingedeelde niveau hoort, uiteraard, een insigne!

Staps gewijs ervaren de welpen en scouts hoe het is om leiding te geven. Bij de welpen begin je met het helpen van limonade inschenken en klaar zetten van spellen tot het bedenken van spelletjes en uitvoeren van korte spellen.

Bij de scouts gaan we daarmee verder en gaan we over op grotere spellen en het uitleggen van kennis. De oudste scouts gaan uiteindelijk een aantal keer helpen bij de bevers of welpen.

De scouts hebben de eerste spellen al bedacht en uitgevoerd.

WP_20160116_001 WP_20160116_002 WP_20160116_003 WP_20160116_004