RSW2016: SUPERRR!!!

De scouts hebben de 10e en 7e plek behaald op de RSW en gezamenlijk op drie(!) onderdelen de hoogste scores behaald!

De Regionale Scouting Wedstrijden zijn afgelopen weekend in Baarn gehouden met scouts vanuit de hele regio.  Af en toe een buitje maar dat mocht de pret niet drukken. Hooguit eventuele nachtrust. Een handelsspel, dagtocht, themamaaltijd en posten spel. Echte scoutingkennis en spelen, het telt allemaal mee voor de punten maar maximaal resultaat bereik je met gezelligheid.

De Mohawks hebben de 10e plaats behaald en hebben de hoogste score van heel de regio behaald op de dagtocht!! Dit is voor Scouting Montgomery de eerste keer! Traditioneel is zijn we minder sterk met handelsspelen maar niet dit jaar. Dit jaar hebben de Americans de hoogste score daarop behaald en daarnaast ook ‘even’ maximale punten bij de themamaaltijd gepakt. Ze hebben daarmee de 7e plaats verdiend!

Super gedaan dames en heren!!

Foto’s en kampkrant staan op www.rsw-gooi.nl

De Americans bij hun mijnkamp
De Americans bij de mijn en saloon.
De Mohawks bij het indianendorp
De Mohawks in het indianendorp.